Do Chomhairleoirí Áitiúla


Tá 40 Ball Tofa i bhFine Gall faoi láthair. Tá Comhairleoirí Óige Áitiúla againn freisin. Tá eolas ar fáil thíos.

Baile Brigín

 

Méara Fhine Gall

Ab Clr.  Anthony Lavin
Fine Gael 

28 Chalfont Road, Malahide, Co.Dublin
Email: Anthony.Lavin@cllrs.fingal.ie
Telephone:  0879931329

 

 ‌Anthony Lavin Mayor Temp

Leas Mhéara Fhien Gall

         

         An Clr. Grainne Maguire
                Neamhspleách 

90 Drogheda Street, Balbriggan,Co.Dublin
Email: Grainne.Maguire@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0879436650

 

 ‌Grainne Maguire Dep Mayor temp

 

 

 

 

 

Baile Brigín

 

 

An Clr. Robert O'Donoghue
Páirtí An Lucht Oibre

c/o Fingal County Council, Main St, Swords, Co.Dublin
Email: Robert.odonoghue@cllrs.fingal.ie
Telephone: is 083-3227472 

 

 Robert ODonoghue

An Clr.Tony Murphy
Neamhspleách

30 Drogheda Street, Balbriggan,Co.Dublin
Rphost: Tony.Murphy@cllrs.fingal.ie 
Teileafón: 0862772030 

 ‌Cllr Tony Murphy 2017

An Clr. Cathal Boland
Neamhspleách 

Stone Cottage, Drishogue Lane, Oldtown, Co.Dublin

Email: Cathal.Boland@cllrs@fingal.ie
Telephone: 0862577672

 

 

 

An Clr. Malachy Quinn
Sinn Féin 

44 Castlelands, Parkview, Balbriggan, Co.Dublin
R-phost: Malachy.Quinn@cllrs.fingal.ie
Teileafón: 0876727637 

 ‌Cllr Malachy Quinn 2017

An Clr. Grainne Maguire
Neamhspleách 

90 Droghdea Street, Balbriggan,Co.Dublin
Email: Grainne.Maguire@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0879436650

 ‌Cllr Grainne Maguire 2017

Cllr. Brian Dennehy
Fianna Fáil

85 Channel Road, Rush, Co.Dublin
Email: Brian.Dennehy@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0852298201

 ‌Cllr Brian Dennehy 2017

Cllr. Barry Martin
People Before Profit 

15 Kenure Lawns, Rush, Co.Dublin
Email: Barry.Martin@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0871387216 

 Cllr Barry Martin 2017

Cllr. Tom O'Leary
Fine Gael

4 Haven House, Thomas Hand Street, Skerries, Co.Dublin
Email: tom.oleary@cllrs.fingal.ie
Telephone: 087 2459897

 ‌‌‌Cllr.Tom OLeary

 


 
Castleknock

Cllr. Howard Mahony
Fianna Fáil

10 Bramley Way, Castleknock, Dublin 15
Email: Howard.Mahony@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0870506146

 ‌Cllr Howard Mahony 2017

Cllr. Natalie Treacy
Sinn Féin 

9 Pinebrook Glen, Mulhuddart, Dublin 15
Email: Natalie.Treacy@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0851285493 

 ‌Cllr Natalie Treacy 2017

Cllr. Roderic O'Gorman
Green Party 

27 Millstead, Mill Road,

Blanchardstown Village, Dublin 15.


Email: Roderic.OGorman@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0874179777 

 ‌Cllr Roderic O'Gorman 2017

Cllr. Eithne Loftus
Fine Gael 

6 Deerpark Avenue, Castleknock, Dublin 15
Email: Eithne.Loftus@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0876223419

 ‌Cllr Eithne Loftus 2017

Cllr. Ted Leddy
Fine Gael

11 Windmill Square,Porterstown, Dublin 15
Email: Ted.Leddy@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0873276630 

 ‌Cllr Ted Leddy 2017

Cllr. Mags Murray
Fianna Fáil 

13 Lohunda Close, Parkview, Clonsilla, Dublin 15
Email: Mags.Murray@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0860651419 

 ‌Cllr Mags Murray 2017

Cllr. Sandra Kavanagh
Solidarity

5 Sheepmore Grove, Blakestown, Dublin 15
Email: Sandra.Kavanagh@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0872635695

Cllr Sandra Kavanagh 2017 ‌


 
Howth Malahide

Cllr. Cian O'Callaghan
Social Democrats 

5 Campbell Court, Main Street, Howth, Co.Dublin
Email: Cian.OCallaghan@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0862866631 

 Cian O'Callaghan
Cllr. Eoghan O'Brien
Fianna Fáil 

13 The Court, Robswall, Malahide, Co.Dublin
Email: Eoghan.OBrien@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0868580562 

 ‌Cllr Eoghan O'Brien 2017
Cllr. Daire Ní Laoi
Sinn Féin 

Ros Nuala, Bóthar Chill Roc, Binn Éadair, Co. Átha Cliath
Email: Daire.NiLaoi@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0863977719 

 ‌Cllr Daire Ni Laoi 2017
Cllr. Jimmy Guerin
Independent 

27 Thormanby Lawns, Howth, Co.Dublin
Email: Jimmy.Guerin@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0860143346

 ‌Cllr Jimmy Guerin 2017
Cllr. Anthony Lavin
Fine Gael 

28 Chalfont Road, Malahide, Co.Dublin
Email: Anthony.Lavin@cllrs.fingal.ie
Telephone:  0879931329

 ‌Cllr Anthony Lavin 2017

 

Cllr. Brian Mc Donagh
Labour Party 

22 Strandmill Road, Portmarnock, Co.Dublin
Email: Brian.McDonagh@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0863858979 

 

 

 

 

 

 ‌Cllr Brian McDonagh 2017
Cllr. David Healy
Green Party 

54 Evora, Howth, Co.Dublin
Email: David.Healy@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0876178852 

 David Healy
Cllr. Keith Redmond
Independent

10 Howth Road, Sutton Cross, Dublin 13
Email: Keith.Redmond@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0866992689 

 ‌Cllr Keith Redmond 2017

 

Mulhuddart

Cllr. Paul Donnelly
Sinn Fein 

7 Lohunda Court, Clonsilla, Dublin 15
Email: Paul.Donnelly@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0871341514 or (01) 8066899

Paul Donnelly
Cllr.David McGuinness
Independent 

7 Mount Eustace Park, Tyrrelstown, Dublin 15
Email: David.McGuinness@cllrs.fingal.ie 
Telephone: 0876415403 

 David McGuinness
Cllr. Edmond Lukusa
Sinn Fein 

200 Avondale Park, Mulhuddart, Dublin 15
Email: Edmond.Lukusa@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0876355110 

 ‌Cllr Edmond Lukusa 2017
   
Cllr. Kieran Dennison
Fine Gael 

1 Fernleigh Grange, Castleknock, Dublin 15
Email: Kieran.Dennison@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0872595949 

 ‌Cllr Kieran Dennison 2017
Cllr. Lorna Nolan
Independent 

32 Pinebrook Glen, Clonsilla, Dublin 15
Email: Lorna.Nolan@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0879048885 

 Lorna Nolan
Cllr. Mary McCamley
Labour Party

147 Castlecurragh Vale, Mulhuddart, Dublin 15
Email: Mary.McCamley@cllrs.fingal.ie 
Telephone: 0876501441 

 ‌Cllr Mary McCamley  2017
Cllr. Matthew Waine
Solidarity

58 Woodview Grove, Blanchardstown, Dublin 15
Email: matthew.waine@cllrs.fingal.ie
Telephone:  0876684616

Cllr Matthew Waine 2017

 

 

Cllr. Tania Doyle 
Solidarity

22 Charnwood Park,

Clonsilla,

Dublin 15.

 

Email: Tania.doyle@cllrs.fingal.ie

Telephone: 085 780 9292

 ‌Cllr Tania Doyle 2017

Swords

Cllr. Philip Lynam
Sinn Féin 

Unit 1A Coachyard House, Swords Main St, Swords, Co Dublin.

Email: Philip.Lynam@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0851259902 

 ‌Cllr Philip Lynam 2017
Cllr. Darragh Butler
Fianna Fáil 

17 Highfield Close, Swords, Co.Dublin 
Email: Darragh.Butler@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0879595378

 ‌Cllr Darragh Butler 2017
Cllr. Adrian Henchy
Fianna Fáil 

3 Somerton Road, Portrane, Donabate, Co.Dublin
Email: Adrian.Henchy@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0876814485 

 ‌‌‌Cllr Adrian Henchy 2017
Cllr. Joe Newman
Independent 

21 Hilltown Close, Rivervalley, Swords,Co.Dublin
Email: Joe.Newman@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0872457729

 ‌Cllr Joe Newman 2017
Cllr. Eugene Coppinger
Solidarity

46 Forest Walk, Rivervalley, Swords,Co.Dublin
Email: Eugene.Coppinger@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0872327412 

 ‌Cllr Eugene Coppinger 2017
Cllr. Anne Devitt
Independent 

Balcultry Road, Rolestown, Swords, Co.Dublin
Email: Anne.Devitt@cllrs.fingal.ie
Telephone: (01)8409728 or 0868123435 

 ‌Cllr Anne Devitt 2017
Cllr. Paul Mulville
Social Democrats 

The Burrow, Portrane, Co.Dublin
Email: Paul.Mulville@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0863787395

 ‌Cllr Paul Mulville 2017
Cllr. Justin Sinnott
Independent 

C/O FCC, County Hall, Main Street, Swords, Co. Dublin
Email: Justin.Sinnott@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0868426545

 Justin Sinnott
Cllr. Duncan Smith
Labour Party 

8 Castleview Close, Swords, Co.Dublin
Email: Duncan.Smith@cllrs.fingal.ie
Telephone: 0879862686 

 ‌Cllr Duncan Smith 2017